Мирослава Бердник: Мой ответ некоему Олександру…

На сайте Всеукраинского общественного движения «Русский мир в Украине» опубликована новая запись журналиста Мирославы Бердник:

Мой ответ некоему Олександру Давиденко, который в посте “Неполный список украинцев, ликвидированных СБ ОУН в районе Комарно” написал, что СБ ОУН справедливо убивала украинцев, включая трехлетних детей, указанных в списках, за “те, що йшли на співробітництво з совєтами”

Бандерівське гестапо – СБ ОУН вбила більше тисячі членів УПА, безпідставно запідоривши їх в співпраці з НКВС (хоча, звичайно, НКВС уже не було, але добре – користуємось вашою фальшивою термінологією), СБ ОУН вбила більше 4 тисяч мельниківців, бандерівц вбли більше тисячі бульбівців. Вони теж винні в “співпраці з радянською владою”? Один із засновників ОУН, а потім ідеолог ОУН-м Зиновий Книш в своей работі “Бунт Бандеры” писав: “Бандерівський терор зорганізувався згодом у систему, що її пильнувала ославлена СБ (Служба Безпеки). Безшабашними способами розправлялася вона з усіма, кого тільки вважала своїм противником, хто тільки станув на перешкоді безумній жадобі влади. Крім членів ОУН, проти яких головно спрямована вся їдь бандерівської ненавистии, гинули інші громадяни за те, що не корилися бандерівським наказам, гинули власні члени бандерівської партії, що в них озвалося українське серце протестом проти злочинного мордування своїх братів, гинули українці за те тільки, що були римо-католиками, гинули всі ті, що на них ес-бівські опричники зганяли свою помсту за приватні справи. Ця понура епоха української мартирології не знайшла ще свого пера. Деяке світло правди кидає на неї О.Шуляк у своїй книжці «В ім’я правди», де на стор. 30 читаємо: «Ця система надзору і ліквідування жертов лише на підставі рішення СБ – без усякого суду була ганебна і жахлива».
… Найдурніший і найжахливіший наказ був виконуваний. Прийшов наказ знищити ввесь «непевний елемент». Отже, почалась гонитва за всіма, хто здавався тому чи іншому станичному підозрілим. Прокурорами були бандерівські станичні, а не хто інший. Отже, лцквідація «ворогів» проводилася виключно за партійним ключем. Ясно, що в цю категорію потрапляли всі, хто не був прихильником бандерівщини”.
“Для ліквідації» тих «ворогів української визвольної справи» (як дивно подібно звучить ця фраза з «ліквідацією ворогів народу», що її проводять большевики) вишколено спеціальні відділи узбеків і калмиків та інших азіятів, що душили людей путами або топили в криницях”.
“… Коротка ера бандерівського «володіння» і «порядкування» минула безповоротно. Дала вона передсмак того, що чекатиме українських патріотів, якби до влади прийшов в Україні отой, по словам Липинського, «розперезаний хам» зі своїми різунськими інстинктами. На місце большевицьких прийшли б бандерівські неуки-політруки і поганяли б у шию своїх теперішніх поплентачів. На мапах концетраків в Україні прийшлося б тільки змінити напис і червоний колір”.

Иллюстрация – Сборник протоколов и документов ОУН-мельниковцев об убийстве “милиционерами-бандеровцами” и “диверсантами-бандеровцами” членов ОУН. Я планировала отсканировать или сфотографировать и выложить, но книга пропала в недрах СБУ после обыска

Мирослава Бердник: Мой ответ некоему Олександру...

Вы можете прочитать эту запись в Facebook автора.

Все публикации автора »»

Русский мир в Украине. Телеграм-канал

Обсуждение